CRACOVIA - LECH | SKRÓT | SZWEDZI ZAPEWNILI LIDERA! ISHAK SHOW! |Ekstraklasa 24/25 | 12. KOLEJKA

Lech Poznań pokonał Cracovię w ostatnim sobotnim meczu 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Goście udokumentowali swoją przewagę dopiero w drugiej połowie. Wynik otworzył Mikael Ishak. Nie minęło pięć minut, a kapitan Kolejorza asystował przy golu Patrika Walemarka, ustalając tym samym wynik spotkania. Cracovia - Lech Poznań 0:2 0:1 Mikael Ishak (53’) 0:2 Patrik Walemark (58’) #12kolejka #cralpo #mikaelishak Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy: Pełne skróty i wszystkie gole: Zobacz Więcej! Najnowsze filmy: TOP 10: Najlepsze momenty niezapomnianych spotkań ________________________________ Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje