STAL - PUSZCZA | SKRÓT | ALE POCZĄTEK WIOSNY! CO ZA KOŃCÓWKA! | Ekstraklasa 2023/24 | 20. kolejka

W pierwszym meczu na wiosnę sezonu 2023/24 Stal Mielec pokonała Puszczę Niepołomice 2:1 mimo iż jeszcze do 83 minuty to beniaminek był na prowadzeniu. Stal w ostatnich minutach zagrała jednak fenomenalnie. Stal Mielec - Puszcza Niepołomice 2:1 0:1 Mateusz Cholewiak (23’) 1:1 Ilya Szkurin (83’) 2:1 Piotr Wlazło (90+3’) #STMPUN #20kolejka #Szkurin Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy: Pełne skróty i wszystkie gole: Zobacz Więcej! Najnowsze filmy: TOP 10: Najlepsze momenty niezapomnianych spotkań ________________________________ Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankin